Įvyko Joniškio miesto šventės simultanas su didmeistriu A. Širovu

2022-07-05

Liepos 2 d., Joniškio miesto šventė buvo švenčiama ir Lietuvos Šachmatų Paramos Fondo remiamame Joniškio šachmatų klube „Proto bokštas“. Iš pradžių vyko šachmatų turnyras, kurio nugalėtojo laukė ne tik pirmos vietos taurė ir medalis, bet ir teisė sužaisti su šventės svečiu, vienu geriausiu pasaulio žaidėjų, latviu Aleksejumi Širovu mini turnyre. Turnyro nugalėtoju tapo svečias iš Akmenės Stasys Valančius. Turnyro rezultatus rasite adresu Chess-Results Server Chess-results.com – Joniškio miesto šventė.Didmeistrio A.Širovo simultanas.

Po to vyko pagrindinis šventės akcentas – minėto A. Širovo simultanas, kurio metu jis žaidė net su 18 priešininkų. Ir čia vėl svarų žodį tarė akmeniškiai – vieninteles lygiąsias prieš didmeistrį padarė Albertas Valančius. Kitose partijose Rygos didmeistris pasiekė pergales.

Šachmatų šventė pasibaigė keturių žaidėjų mini turnyrų, kuriame su A. Širovu varžėsi tokią teisę iškovojęs S. Valančius bei FIDE meistrai Henrikas Asauskas ir Aleksandras Jegorovas. Svečias iš Rygos buvo per stiprus priešininkas – niekas neiškovojo nė vienų lygiųjų! Po renginio garbusis svečias negailėjo gerų žodžių Joniškio šachmatų klubui.